Nytt søk

Hvis du ikke er fornøyd med resultatet under kan du prøve et nytt søk

30 søkeresultater for:

1

Årø Bilsenter AS

Org. nr.: 937818122 Postadresse: Postboks 6024, 6403 Molde Kontaktperson: Teknisk leder Vidar Hjelvik mobil 997 80 717 e-post: vidar@arobil.no Kontaktperson: Helge Harstad Tlf.: 71 20 34 00 E-post: helge@arobil.no Internett: www.arobil.no

3

Aure Bil og Fritid AS

Facebook: Aure Bil og Fritid AS  6690 Aure Kontaktperson: Terje Dromnes Mobil: 911 60 045 Telefon: 48 48 83 48 E-post: Terje@aurebilogfritid.no Kontaktperson: Per Kristian Vangen E-post: per@aurebilogfritid.no Mobil: 970 98260  

10

Bertel O. Steen Møre og Romsdal AS avd. Molde (2)

Org.nr. 927 190 788 Adresse: Gammelseterlia 4, 6422 MOLDE Kontaktperson: Petter Silseth, plassjef Molde Mobil: 907 56 396 E-post: petter.silseth@bos.no Tlf. 71 24 93 00 Heimeside: www.bos.no Fagleg leiar Bilfaget lette køyretøy: Christian Borgestrand E-post: christian.borgestrand@bos.no Fagleg leiar Bilfaget tunge køyretøy: Ingolf Søvik mobil: 996 97 889 E-post: ingolf.sovik@bos.no  

15

Farstad Bil AS

Org. nr.: 893477292 Adresse: Hustadvegen 30, 71 26 41 31 Kontaktperson: Vidar Roaldsøy Telefon: 71264610 / 94013103 E-post: farstadbil@gmail.com Internett: www.farstadbil.no